Osobní rozvoj – čajový catering

V rámci (i v nerámci) společnosti TRENINK VILIM vám představujeme možnost realizace čajového cateringu pro firemní, rozvojové a společenské akce.

Organizujete–li firemní akce, semináře osobního rozvoje, společenská setkání a velké rodinné akce bez alkoholu, které chcete kombinovat či doplnit netradiční ochutnávkou s výrazně harmonizujícím účinkem, pak je čajový catering skvělá a netradiční volba.

CO JE ČAJ?

LAHODNÝ NÁPOJ K VYCHUTNÁVÁNÍ

Čaj je ušlechtilý nápoj, který je – podobně jako víno – vyhledáván znalci pro svou vůni a chuť, od trávové (japonské zelené čaje), přes ovocnou (oolongy), květinovou, čokoládovou (červené čaje), muskatelovou (velmi ceněná chuť u indických čajů z Darjeelingu), nebo také hlínovou (tmavý typ čaje Pu-erh) …

DLOUHOTRVAJÍCÍ STIMULANT

Čaj, stejně jako káva, obsahuje kofein. Ovšem velký rozdíl oproti svému praženému bratranci je v tom, že se v čaji kofein uvolňuje postupně, proto se budete cítit svěží a plní energie i několik hodin po vypití několika doušků lahodného čaje.

BATERIE POZITIVNÍ ENERGIE

Čaje, zejména typu sheng (zelený) Pu-erh, mají v sobě energii – QI (čtěte „či“). Qi je proud energie, který je součástí všeho na světě, tudíž i nás. I nováčci ve vnímání světa energií dokáží na sobě poznat účinek vynikajícího „nabitého“ zeleného Pu-erhu – cítí se vyrovnanější, pozitivně naladění či smíření. Prožívání je individuální, proto doporučujeme tento druh čaje vyzkoušet v kvalitní čajovně nebo s průvodcem na námi pořádané akci.

SBĚRATELSKÁ A INVESTIČNÍ KOMODITA

Druh čaje jménem Pu-erh se už více než tisíc let lisuje do koláčů. Pu-erh „zraje“ tím, že je vystaven fermentaci – činnosti mikroorganismů za účasti vyšší vlhkosti. Zraje ovšem i jeho cena, která může být 30 x vyšší než u mladého čaje (například u 30ti letého čaje). Čaj se dá použít k ukojení sběratelské touhy nebo jako výhodná obchodní komodita, stejně jako kulturně podobný nápoj – víno.

SPOLEČENSKÁ PŘÍLEŽITOST

Představte si, že pijete skvělé víno s dobrými přáteli a dobře se bavíte. Teď si představte to samé s čajem, který navíc neobsahuje alkohol! Společné vychutnávání a povídání o čaji vás obohatí a spojí. Své přátele můžete zaujmout mnoha typy příprav – studený, ledový, na ledu, do konvičky, gong-fu cha, testerská příprava, do džbánku a neslívat a další. Nebo své přátele můžete potěšit čajovým dárkem (například v Číně bývalo tradicí dávat jako svatební dar koláč čaje pu-erh).

Čajový catering

CO VÁS ČEKÁ?

  • Poznání a rozpoznávání čaje – historie, výroba, formy přípravy, rozlišování druhů čaje, řízené degustace – vychutnávání čaje a mnoho dalšího.
  • Celý den jsou připravované sypané čaje z Číny, Indie, nebo také Japonska. Hlavní forma přípravy nejjakostnějších čajů je tradiční čínský čajový rituál GONG-FU CHA, což je jeden z nejlepších způsobů přípravy čaje, při kterém si pochutnáte a relaxujete.
  • Možnost nákupu nebo objednávky čajů na váhu.

O CO NÁM JDE?

Naším záměrem je šířit čajovou kulturu, předávat všem zájemcům informace a zkušenosti o našem nejoblíbenějším nápoji. Ochutnejte rozmanitost chutí a vůní, nenechte si ujít možnost vnímat energii tohoto skvostného nápoje, využijte příležitost cítit ČAJ !!!