Vzdělávací partneři

Pro specifické rozvojové programy a projekty navrhujeme spolupráci, či doporučujeme naše partnery. Je mi ctí, že vám můžu představit a doporučit tyto vysoce kvalitní partnery:

RAY NET

Když jsem dostal doporučení na cloud CRM firmy RAY NET, byl jsem překvapený, že jsem měl za deset minut zcela jasno v rozsahu jejich služby a byl jsem schopen ji začít okamžitě efektivně používat jako systém řízení vztahu se zákazníky nebo k řízení obchodníků. Dokázali skloubit dohromady průhledné a funkční prostředí. Taky jsem se dobře pobavil díky úsměvným modelovým příkladům. Později jsem se dozvěděl, že to je asi proto, že firma usiluje dostat se do světové extraligy a precizuje každý detail a klik. Vývoj cloudu financují z úspěšných projektových řešení, které realizují pro své stálé klienty.

WORKLINE

Svět se mění a s ním i způsoby práce. Práce je totiž to, co děláte, a ne to, kdy to děláte nebo kde právě jste. Workline služby pomáhají organizacím reagovat na tento fakt komplexní podporou práce na dálku pomocí poradenství, IT řešení na míru a implementačního vzdělávání. Práce na dálku snižuje náklady a zároveň zvyšuje efektivitu práce.
Navíc je to způsob pro motivaci a získávání talentovaných pracovníků z řad nastupující flexibilní generace, která již nechce být přikována k jednomu místu. Proto vám lidé z Workline pomohou také identifikovat jedinečné schopnosti jednotlivců a transformovat stávající pracovní skupiny do nových efektivních týmů.

JAMES COOK LANGUAGES

JCL je přední český dodavatel komplexních jazykových služeb dodávaných v ČR, SK a v Evropě pro všechny úrovně zaměstnanců. Realizují pobytové, intenzivní, pravidelné a outdoorové kurzy a jazykové překlady, tlumočení a testování pracovníků.

Při spolupráci můžete očekávat pružné reakce na požadavky a přizpůsobování poskytovaných produktů potřebám firmy i jednotlivých zaměstnanců.

GET MORE

GETMORE je především konzultantská společnost, využívající jedinečné kombinace vytváření a implementace výsledkových procesů za pomoci vlastního unikátního softwaru, který je již téměř deset let vyvíjen v souladu s požadavky klientů. Vysoce efektivně propojují klientské, obchodní, manažerské, personální a finanční procesy do jednoho snadno ovladatelného celku.

Při spolupráci můžete očekávat skvělý poměr cena/výkon a funkční implementaci danou přesvědčivým tréninkem a shodou na odpovědnostech.

Logo Shine

SHINE Consulting

Formou poradenství a vzdělávání rozvíjí projektovou kulturu. Jako jediní v ČR mají kurzy akreditovány pro certifikaci a recertifikaci podle standardů IPMAŽ i PMIŽ. Při spolupráci můžete očekávat sjednocení, popřípadě zeštíhlení projektové metodiky v rámci celé organizace a v souladu s dosud využívanými funkčními přístupy, efektivní přípravu projektových manažerů k mezinárodní certifikaci a podporu při realizaci konkrétních projektů. Společnost SHINE Consulting rovněž nabízí část kurzů i formou kurzů otevřených a provozuje unikátní on-line aplikaci pro ověření znalostí dle standardu IPMA „IPMA zkouška nanečisto“.

ZDENĚK ŠIMANOVSKÝ

Samostatně praktikující psycholog a lektor osobního, vztahového rozvoje využívající především psychoterapie, muzikoterapie, voice dialog a systemické konstelace. Jako (spolu)autor vydal šest úspěšných knih pro učitele.

Při spolupráci můžete očekávat rychlý vhled do příčin problémů a volbu nejkratší cesty k jeho zvládnutí.

MILAN ČERNOCH

Tangram se zabývá vývojem e-learningových kurzů, jichž má na kontě už přes čtyři desítky. Poskytuje užitečnou „skládanku“ e-learningového vzdělávání, která je vhodná a dostupná pro široké spektrum lidí a organizací.

Při spolupráci můžete očekávat důsledné a kreativní naplnění vašeho zadání. Poskytnete-li si své zdrojové texty, je třeba je redukovat bez ztráty informační hodnoty a strukturovat tak, aby byly pro budoucího studenta přehledné.

RESULTS PARTNERS

Results Partners se zrodil z osobní potřeby přinést na trh nový standard služeb a pracovat v souladu s osobními hodnotami majitelů. Zaměřuje se na přípravu a realizaci strategických a finančních transakcí, které zahrnují získávání dlouhodobého financování, finanční restrukturalizace, akvizice a koupě společností, a na strategické projekty, které zvyšují hodnotu společností. Dodává praktické řešení pro vlastníky středně velkých společností, které chtějí zdravé výsledky. Odměna se odvíjí od dosažených výsledků a hodnoty, kterou Results Partners pro klienta vytvoří.

Zde uvedené partnery můžete oslovit zcela samostatně, bez naší finanční spoluúčasti. V případě naší možné přidané hodnoty práce na společném projektu nás naši partneři osloví a navrhnou nám spolupráci s vámi.

Libor Vilím